Náplň práce bulváru

Sagan patrí momentálne medzi najvýznamnejšie, čiže aj najznámejšie osobnosti športu. Pochopiteľne je neustále obletovaný slovenskými aj celosvetovými médiami a neunikne ani bulvárnym plátkom. Ako je o ňom známe, je obrovským šoumenom a niekedy si média chce poriadne vychutnať. Televízia, tlač, či rozhlas zachytáva každý jeho krok, úspech aj neúspech. Ako to zvyčajne býva, dokážu všetko nafúknuť a otočiť v prospech média a sledovanosti. On sa na tom z času na čas rád zabáva.

Sagan a médiáZdroj: https://www.facebook.com/pg/PeterSagan/photos/


Terč pre bulvár

Keďže sa jeho kariéra vyvíjala postupne, dostával sa náš Peťo do stále väčšieho povedomia.
Veľký rozruch Sagan spravil v roku 2013, kde sa ešte viac zviditeľnil cez víkend tým, že chytal belgickú hostesku za zadok pri oceňovaní najlepších pretekárov Okolo Flámska. Spustila sa vlna kritiky a Peťo svoje konanie oľutoval a ospravedlnil sa so slovami, že malo ísť o žart.
Najviac sledovaná bola svadba s priateľkou Katarínou. Už od ich zásnub, ktoré média zaregistrovali v apríli 2014, kde si počas návštevy v trnavskej automobilke na jej ľavej ruke prsteň s veľkým kameňom. Neskôr nasledoval obrad v Dolnom Kubíne a obrovská svadba v Tatrách, kde samozrejme nechýbali fotografi. Sagan vtedy zaujal s nezvyčajným historickým oblekom, šitým na mieru. Na svadbe sa neobjavili iba média, ale keďže je Peťo miláčikom Slovenska, tak aj množstvo jeho fanúšikov.
Bulvár sa snaží získať o živote tohto žilinského rýchlika všetko. Medzi titulkami sa objavujú správy „Čo zjedol hneď v cieli?“ , ,,Koľko eur vyšla Saganova svadba?“ „ Čo všetko Sagan vlastní?“ a ďalšie nafúknuté články. O Peťovi nájde človek na internete nespočetné množstvo informácií, či už o profesionálnej kariére alebo jeho živote.
Sagan s médiami okrem slovenčiny komunikuje aj po anglicky a taliansky.